Sangere

DnS Konsertkor

Førstetenor

Siv.ing.
Eivind Løvdal Knutsen


Erik Helgeland


Even Glad Sørhaug

Lektor
Hans Viken Sunde


Harald Relling Nielsen


Jakob Holst

Sivilingeniør
Jan Inge Smeland

Siviløkonom
Jan Petter Wilbrink

Cand.jur.
Jon Østensvig

Sivilingeniør elkraftteknikk
Knut Darre Christiansen


Kristoffer Grønnevik Hansen


Ola Sæbø


Oliver Stavik

Halvstudert røver
Stian Gjefsen

dr. juris
Sverre Blandhol

Inte än
Teodor Kjell

Lektor, mastergrad i latinamerikanske områdestudier
Tobias Wilbers

Andretenor

MSc i molekylærmedisin
Åge Winje Brustad

Sivilingeniør
Anders Brastad


Andres Øverbø

Cand. polit.
Arne Fredrik Nilsen

senioringeniør
Arvid Grøtting

Adjunkt, NTNU
Didrik Ellefsen

Master i informatikk
Eivind Lysne

Sivilingeniør
Erik Bratli

Student
Henrik Gornitzka Abelson

Sivilingeniør
Henrik Winther Solemslie


Jarand Hole


Jonas Skjeflo


Magnus Brune


Petter Cornelius Eiken

Samfunnsøkonom
Rolf Valle

Siv.ing. bygg
Simen Sjøvold Skavang


Sirius Bakke

Sivilingeniør
Øystein Bjering

Førstebass


Benjamin Uhlig

B. Sc.
Bjørn Tennfjord

Siv.ing. Industriell økonomi - NTNU
David Leiva

Økonom
Einar Widjaja Melberg


Frederic Lund


Jacob Sjødin

Student
Joakim Fredsvik


Kasper Becker-Andersen

Historie og statsvitenskap bachelor
Kjartan Hverven

Cand. philol.
Kristian Taraldsen

Bachelor, PR, kommunikasjon og media
Kristoffer Moene Rød

Sosiolog
Kristoffer Vestnes


Ole Mathias Rustad

Student
Oliver Groth Pettersen

M.Sc / Digitale medier
Sturla Bakke

Musikkformidler og gangsta
Terje Bjørkheim


Torstein Raunholm

Samfunnsøkonomi
Vemund Vikjord


Vetle Røsten Granås

Andrebass

Siv.ing.
Arild Steen

Stud.med.
Audun Elias Os Eskeland


Eirik Langholm

Ph.D. / Siv.ing Biofysikk
Geir Ivar Eliassen Nygård


Jeppe Bucher

Bachelor / Statsvitenskap
Johannes Laukeland Fester Sunde

MA Teknologi, innovasjon og kunnskap
Jørgen Tresse

Almennlærer
Lasse Nordli

arkitektur, estetiske studier
Mathias Emil Ugedal Riis

Studerer statsvitenskap
Odin Haga

Samfunnsøkonom
Ole Henrik Haukvik

Industriell økonomi og teknologiledelse, NTNU
Oleiv Mæhle Grimsrud


Per Jesper Josefson Urnes


Pierre Husebø Chambenoit

Siv.ing. bygg
Torkil Schjetlein

Master, miljøtoksologi, NTNU
Vidar Torget

Siv.ing. datateknikk
Øystein Blixhavn


Øyvind Storesund Hetland

DnS Pluss

Førstetenor

Siv.ing.
Hans Jørgen Aase

Cand.Jur
Hans-Henrik Hartmann


Harald Nikolaisen


Jonas Garberg


Sigurd Opdal Eidem

Bachelor / Historie
Simen Brøndelsbo Tranby

Økonom
Terje Myrland

Cand. real.
Tor Bokn

Andretenor


Arild Megard

Siv. Ing.
Bjarte Heggsum

M.Sc / Soil mechanics
Einar Andenæs


Erlend Einarson


Even Ole Helliesen

Siv.ing.
Georg Enderlé

Cand. paed.
Inge Brochmann

MSc
Jeppe Birkelid

Siviløkonom
Jon Gulbraar

Ingeniør (maskin)
Odd-Ivar Myhre

Kybernetikk
Ottar Birkeland


Per Øivind Andresen

Førstebass

Cand. Philol.
Aage Rognsaa


Are Lislien Grimstad

Økonom
Christian André Sjødin

Cand. jur.
Finn Erik Engzelius

Hr.
Geir Robsrud


Hans Erik Frøyen

Dr. Scient.
Harald Erik Andås


Per Øyvind Frogner

medisin,kirurgi
Sigurd Håvard Trønnes


Simen Buodd

Siv.øk./MBA
Trond Tømmerås

Siv. Ing. / Marinteknikk
Øystein Kongevold

Andrebass

advokat
Christian Schjoldager

Luftkrigsskole, Cand Mag, Luftforsvarets Stabsskole
Jon Steinar Kristensen


Jonas Love Norlin


Olaf J. Styrmoe


Ole Angell

Sivilingeniør
Svein Haug